Intuïtieve kunst in opdracht
De intuïtieve kunst van Fannie Coenen is energetisch afgestemd op de persoon voor wie het is. Tijdens het artistieke proces kom ik al tekenend of schilderend een stuk dichterbij dan ik zou kunnen in een gewone ontmoeting. Op deze wijze zit er ook nauwelijks ruis op de lijn, aangezien we allen onderdeel zijn van dezelfde oceaan van bewustzijn, alle golven zijn verbonden. Ik gebruik wat ik voel en wat me invalt, aan kleur, vorm, sfeer. Daarnaast beschrijf ik het proces en indien gewenst deel ik dit met de persoon.
Van eind 2021 tot half 2023 maakte ik intuïtieve kunst in opdracht. Hier lees je wat de klanten vonden van dit werk, en hoe ze het ontvingen. Een aantal van deze kunstwerken zijn op verzoek van de klant professioneel ingelijst, en voorzien van museumglas.
Voor onbepaalde tijd ben ik gestopt met het tekenen in opdracht. Helaas is het voorlopig niet meer mogelijk om hier je ‘eigen Fannie Coenen aan de muur’ te verkrijgen.
21×21 cm, acrylinkt, ecoline, aquarelverf op aquarelpapier, 2023
29.7×42 cm, ingelijst met museumglas.
ecoline, aquarelverf, acrylstift, acrylinkt, tekenpen op mixed media papier, 2022